sklep@marelplus.pl  +48 58 762 06 30+48 533 238 756
  Rejestracja     Logowanie

O nas

Marel Plus – kim jesteśmy ?

Marel Plus to duża i prężnie działająca hurtownia oferująca wysokiej klasy artykuły BHP, odzież ochronną oraz obuwie robocze. Prowadzi ona sprzedaż stacjonarnie i za pośrednictwem sklepu internetowego. Nasza firma jest obecna na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Od czasu swojego powstania dynamicznie się rozwija, dostosowując się do zmieniających realiów, w tym szczególnie nowych technologii i coraz wyższych standardów bezpieczeństwa. W trakcie naszej działalności nawiązaliśmy szereg kontaktów biznesowych, wybierając solidnych i wiarygodnych dostawców z Europy i Azji. W efekcie Marel Plus może poszczycić się statusem bezpośredniego importera. Z racji pominięcia długiego łańcucha pośredników jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość artykułów i odzieży BHP w bardzo rozsądnej cenie.

Z troską o każdy szczegół

W naszej firmie baczną uwagę przykładamy do kontroli jakości oferowanych przez nas produktów. Nasi specjaliści dokonują wnikliwych i szczegółowych inspekcji w fabrykach, aby mieć pewność, że sprzedawane przez nas artykuły i odzież BHP są najwyższej jakości. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym klientom pierwszorzędne środki ochrony indywidualnej. Dzięki naszym staraniom, ale też żelaznym wymaganiom narodziła się marka PROFUS, która zyskuje coraz większe uznanie i popularność wśród użytkowników i fachowców z branży.

Dla Was wciąż się zmieniamy

Nasza oferta obejmuje ponad 3.000 produktów różnych firm, którą stale wzbogacamy w zależności od potrzeb klientów. Cały czas modyfikujemy nasz asortyment, aby w pełni odpowiedzieć na zmieniające się realia szeroko pojętej branży budowlanej i produkcyjnej. Nie boimy się wyzwań, dlatego też chętnie wprowadzamy do sprzedaży innowacyjne produkty, których nie posiada konkurencja. Wszystkie oferowane przez nas środki ochrony indywidualnej spełniają wysokie standardy oraz normy krajowe i europejskie. Niezależnie czy są to buty robocze, rękawice ochronne czy kamizelki odblaskowe, wszystkie nasze produkty posiadają właściwe certyfikaty.

Oferujemy więcej

Dopełnieniem naszej oferty jest szeroki wachlarz usług dodatkowych. Niezależnie czy chodzi o wykonanie oznakowanie odzieży, czy też przegląd sprzętu na wysokościach, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Co oznacza Marel Plus? Nasza firma to:

  • szeroka oferta wysokiej klasy artykułów BHP oraz roboczej odzieży ochronnej, spełniających wysokie standardy,
  • wykwalifikowany personel, który traktuje każdego klienta indywidualnie,
  • szybka realizacja nowych innowacyjnych pomysłów, aby odpowiedzieć na potrzeby zmieniającego się rynku,
  • nieustanny rozwój, który przejawia się we wciąż poszerzającym się asortymencie,
  • konkurencyjność i gwarancja najlepszej ceny.