Marel Plus - odzież ochronna, obuwie ochronne, odzież robocza, obuwie robocze, rękawice robocze, okulary ochronne

https://marelplus.pl

SPODNIE ROB. W PAS KOLMAR NEW 46

Cena netto: 63,84 zł
Cena brutto: 78,52 zł
Symbol: KOLMAR W PAS NEW 46
Producent: PROFUS
j.m.: para
VAT: 23%

Spodnie robocze KOLMAR NEW

Spodnie robocze KOLMAR NEW to nowa odsłona doskonale znanej kolekcji KOLMAR. Jest to praktyczna i wytrzymała odzież robocza przeznaczona do pracy w środowisku suchym. Potrójne szwy na nogawkach oraz wzmocnienia w newralgicznych miejscach sprawiają, że długo będą służyć swojemu właścicielowi.

Wzmocnione kieszenie i kolana

Grafitowo-czarne spodnie z pomarańczowymi wstawkami zostały wykonane z bawełny i poliestru. Posiadają wielofunkcyjne kieszenie, które – z racji że są podatne na przetarcia i oberwania – zostały wzmocnione dodatkową warstwą poliestru. Spodnie posiadają również dodatkowe kieszenie na nakolanniki, które po zamontowaniu nakolanników zapewniają większy komfort przy pracach na kolanach. W porównaniu do kolekcji KOLMAR, w KOLMAR NEW zmieniono sposób zapinania obu kieszeni przednich. Z prawej kieszeni usunięto również kieszonkę na komórkę.

 Zastosowanie

Spodnie robocze KOLMAR stworzone zostały z myślą o wszelkich pracach wykonywanych w środowisku suchym. Jako praktyczny i wytrzymały środek ochrony indywidualnej szczególnie powinny zainteresować osoby pracujące przy pracach montażowych, budowlanych i magazynowych.
 

Cechy produktu:

• materiał odzieży: tkanina 65% poliester i 35% bawełna, gramatura 280 g/m²
• kieszenie i kolana wzmocnione poliestrem 600D
• potrójne szwy na nogawkach
• wielofunkcyjne, wzmacniane kieszenie
• kieszenie na nakolanniki
• znak CE kategoria I, zgodność z normą EN 13688
• Oeko-Tex Standard 100